MÖBLER / Bord / Skrivbord 14188447
nr 1418 8447
Skrivbord
Längd: 120 cm. Djup: 53 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:34:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr